KONYA LED TABELA VE LED AYDINLATMA 0538 515 02 11

KONYA LED TABELA VE LED AYDINLATMA 0538 515 02 11

Firmamız KEREM LED, Sektördeki talep ve beklentileri engin tecrübesi ile değerlendirerek, kaliteli hizmet anlayışı ile bilinçli müşteri portföyü oluşturmaya çalışmaktadır.

Yazılı, görsel ve diğer pek çok reklam için ya enerji yada para harcamanız gerekir. Bunların hiç birini yapmadan müşterilerin karşı karşıya kaldıkları tek alan açık havadır. Bu yüzden diğerlerinden ayrılan açık hava reklamcılığı, dışarıda görülebilen her türlü reklamı kapsamaktadır.

Sokakta geçirilen zamanın ev de geçirilen zamana kıyasla çok daha fazla olması, ve bu reklam alanlarının görsel olarak büyüklüğü, tüketicilere doğrudan ulaşmak isteyen firmalar için vazgeçilmez hale gelmiştir.

Modernleşen teknoloji ile, iç içe olan tabelacılığın ve açık hava reklamcılığının boyutları son yıllarda hızla değişmiş ve çok daha çarpıcı bir hal almıştır. Açık hava reklamları ve tabela ve dışarıdaki diğer görseller. Daha etkileyici oldukları kadar, şehirlerinde süsü olmaktadırlar.

Kuruluş amacımız: Tabela Tasarımı, Açık Hava Reklamları, Tabela, Işıklı Tabela, Neon Tabela, Totem Tabela, Fuar Standı, Bina Kaplama, Çatı Tabelası, Led Tabela, Cephe Tabelası, Hareketli Tabela, Dijital Baskı, Özel Tasarım Tabela, Yol Tabelası, Yönlendirme Tabelası, Araç Kaplama, Bayii Tabelası, Seri İmalat Tabela, Teşhir Standı, Kutu Harf Tabela, Yol Tabelası, Bina İçi Tabela, Benzinlik Tabelası, Reklam Tabela, Otel Tabelası, Hastane Tabelası, Eczane Tabelası, İş Yeri Tabelası, Tabela Üretimi, Tabela İmalatı, Kurumsal Kimlik Çalışması, Duvar Reklamları, Tabela Sistemleri, Cam Kaplaması, Uyarı İkaz Tabelası, İnşaat Tabelası, Atatürk Köşesi, Fener Tabela, Kapı Önü Dubalar, Pleksi Tabela, Işıklı Kutu Harf Tabela vb. alanlarda müşterilerimze hizmet vermekten gurur duyarız.

Hemen Ara: 0538 515 02 11
× Bize Yazın